Portal Randkowy

Kilka najczęściej zadawanych nam pytań

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi tutaj, zapraszamy do skorzystania z ikonki koperty po prawej stronie u góry

Czy muszę się zarejestrować aby dodać ogłoszenie?
I tak i nie. Zakładając ogłoszenie wymagamy wypełnienia wszystkich pól ( poza polem Facebook ). Wymagamy również podania adresu email i potwierdzenia go poprzez link aktywacyjny. W pewnym sensie rejestruje się więc konto na portalu, chociaż nie można się na nie zalogować.
Co otrzymuję po założeniu ogłoszenia?
Jeżeli ogłoszenie zostanie potwierdzone poprzez link wysłany na podany adres email i zaakceptowane przez moderatorów, otrzymujesz po prostu swoje uzupełnione ogłoszenie na naszej stronie. Będzie ono pulibcznie dostępne.
Czy mogę edytować ogłoszenie?
Nie, nie ma możliwości edycji ogłoszenia. Ogłoszenie można jedynie usunąć i założyć nowe - wpisując adres email użyty podczas dodawania ogłoszenia oraz hasło.
Czy portal jest płatny?
Znowu musimy powiedzieć - i tak i nie. Tak, aby obejrzeć interesujące nas ogłoszenie i uzyskać dane tj. adres email czy adres konta na FaceBook-u, należy wysłać SMS-a i wpisać kod. W ten sposób uzyskujemy na 5 minut dostęp do profilu. Nie, nie jest płatne założenie ogłoszenia - to robicie zupełnie za darmo.
Czy muszę dodać zdjęcie?
Nie, akurat tego, podobnie jak i adresu profilu na FaceBook-u nie wymagany. Proszę jednak pamiętać, że inne osoby muszą wykupić dostęp aby nawiązać kontakt, posiadanie atrakcyjnych zdjęć z całą pewnością zachęci każdą ze stron do nawiązania relacji.
Ile mogę dodać ogłoszeń?
Jedno. Adres email może być przypisany tylko do jednego ogłoszenia. Również jeżeli zobaczymy te same zdjęcia lub dane, usuniemy oba ogłoszenia.
Jak znaleźć się w sekcji wyróżnionych profili?
Nie ma reguły. Wybieramy ogłoszenia, które uważamy za "atrakcyjne". Chodzi tak o ładne zdjęcia, uzupełnione wszystkie dane, jak i np. ciekawy opis.
Ile wynosza opłaty?
Na chwilę obecną dostęp do jednego profilu na 5 minut to koszt 2.46 PLN za pomocą płatność SMS na nr. 72880 o treści RP.TERANDKI - Takie rozwiązanie gwarantuje, że tylko i wyłącznie osoby z Polski będą mogły uzyskać dostęp ( znacznie ogranicza to pisane łamanym polskim wiadomości z prośbą o pomoc itp. )