Portal Randkowy

Dlaczego po pierwszej randce nie ma kolejnej?

Pierwsza randka to stresujące wydarzenie. Wiele może się na niej wydarzyć, szczególnie jeśli w ogóle nie znasz osoby, z którą się spotykasz. Twoje zachowanie na tym wydarzeniu często jest bardzo ważne i przesądza o tym, czy dana osoba będzie chciała się z Tobą w przyszłości spotkać. Oczywiście taka sama odpowiedzialność spoczywa na niej i czasami wybór złego partnera zniechęca Cię do kontynuowania relacji.

Ta druga osoba nie jest zainteresowana
Problemy po drugiej stronie będą zdarzały się równie często, co po twojej. Dana osoba może w ogóle nie być Tobą zainteresowana, możesz się jej nie spodobać pod jakimś względem, może nie pasować jej twój gust albo sposób, w jaki się wypowiadasz. Jest cała masa czynników, które muszą zagrać po obu stronach, żeby doszło do kolejnego spotkania. Jeśli jakiś kluczowy z nich nie jest spełniony, to Ty albo twój niedoszły partner podziękujecie sobie i więcej się nie spotkacie. Takie sytuacje są jak najbardziej normalne, zwłaszcza w przypadku randkowania przez internet i musisz być na nie przygotowana, nawet jeśli Tobie wszystko się spodobało.

Nie pokazujesz, że chcesz się zaangażować
Jeśli Tobie i twojemu partnerowi wszystko się spodobało, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spotkać się po raz kolejny. Problemem może być jednak sposób, w jaki okazujesz swoje zainteresowanie, a w zasadzie, w jaki tego nie robisz. Jeśli osoba po drugiej stronie poczuje, że nie jest w stanie do Ciebie dotrzeć, bardzo łatwo się zniechęci i zakończy waszą relację. To twoim zadaniem jest udowodnienie jej, że chcesz być z nią i jesteś otwarta na budowanie czegoś wyjątkowego. Możesz powiedzieć to wprost, kiedy zaczniecie się zbierać albo samodzielnie zaproponować kolejne spotkanie.

Zachowujesz się w nietypowy sposób
Twoje zachowanie na pierwszej randce wiele o Tobie zdradza. Stres, niepewność i nieśmiałość wychodzą wtedy z Ciebie, ale w nich samych nie ma niczego złego. Problem pojawia się, kiedy zaczynasz za mocno starać się przekonać samą siebie i osobę po drugiej stronie, że w ogóle nie odczuwasz tych emocji. Zachowywanie się w nietypowy sposób to wszystkie czynności, które wykonujesz, starają się, żeby wyglądałby maksymalnie naturalnie, ale w rzeczywistości wychodzą karykaturalnie. Zamiast tego postaraj się zachować tak, jak podpowiada Ci serce, nawet jeśli ma to zdradzić, że tego wieczoru brakuje Ci pewności siebie.