Portal Randkowy

Czy jesteś gotowy na nowy związek

Dopiero co zakończyłeś miłosną relację i już włączyłeś radar do poszukiwania nowego obiektu westchnień?

Jeśli tak, to chwilkę poczekaj!
Weź głęboki wdech i najpierw przeczytaj ten artykuł!

Na samym początku, nie daj się ponieść presji społeczeństwa na posiadanie drugiej połówki. Ponieważ presja na posiadanie partnera jest ogromna, a ludzie postrzegają bycie singlem jako bycie człowiekiem samotnym. Jednak, nie zawsze decyzja a związaniu się z kimś jest słuszna.

Czy odpuściłeś sobie swojego byłego?

Jeśli ciągle zastanawiasz się, co robi twój były, albo nałogowo sprawdzasz jego social media -to znak, że jeszcze nie przepracowałeś tej relacji. Jeśli chcesz zacząć szukać nowego partnera, to musisz całkowicie zapomnieć o starym. Zamknąć ten rozdział i oczyścić głowę oraz serce.

Czy umiesz być szczęśliwym w pojedynkę?

Jeśli myślisz, że jedynym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest druga osoba przy twoim boku i bez tego nie zaznasz szczęścia, to grubo się mylisz. Nie powinno się szukać partnera mając pomysł, że to on sprawi, że poczujemy się w końcu pełni i kompletni, a nasze życie nabierze przez to sensu. To tak po prostu nie działa i tak nie jest. Więc, jeśli decydujesz się na rozpoczęcie nowego związku miłosnego z tym przeświadczeniem, to możesz mieć pewność, że zapewniasz sobie kolejną porażkę.

Czy wiesz na czym polega zdrowy związek?

Zdrowy związek powinien być pełen wyrozumiałości, zaufania, szacunku, wierności, poszanowania dla przestrzeni osobistej partnera oraz zaangażowania.