Portal Randkowy

5 kluczowych pytań, jakie musisz jej/ jemu zadać, gdy poznajecie się online!

Randki online mogą być bardzo ciekawe i satysfakcjonujące.

Od samego początku randki online nieustannie łączyły ludzi, nawet jeśli są od siebie oddzieleni. Randki online tworzą mosty, które łączą ludzi, cieszą się nawzajem i wspólnie budują marzenia.
Jednak nie zawsze można od razu znaleźć kogoś, z kim mógłbyś dzielić resztę swojego życia. Randki online to ciągły, systematyczny proces. Pociąga to za sobą staranny dobór słów, obrazów i reprezentacji osoby zaangażowanej w celu uzyskania najlepszych wyników. Co więcej, od momentu, gdy po raz pierwszy znajdziesz kogoś, kto może Cię zainteresować, pamiętaj, że proces będzie kontynuowany, ponieważ oboje poznacie się poprzez serię wiadomości, czatów i innych form komunikacji.
Towarzyszy temu staranny dobór użytych słów i przekazywanych wiadomości w celu nawiązania naturalnych, swobodnych, ale pouczających rozmów. To nie tylko wymiana słów i fraz, ale sposób na wzajemne poznanie.

Dlatego niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jakie pytania zadać, aby lepiej zrozumieć, kim jest druga osoba po drugiej stronie wirtualnego ekranu.
Oto kilka pytań, które powinieneś zadać znajomemu, aby ocenić jego osobowość i nastawienie.
Te pytania pomogą dostarczyć niezbędnych informacji dotyczących osobistych przekonań i preferencji danej osoby. Ci, którzy są zaangażowani w randki online, muszą tylko pamiętać, że zadając te pytania, powinni sprawić, by wyglądały one bardzo naturalnie, aby nie brzmiały, jakby były konfrontacyjne.

Ponadto upewnij się, że jesteś również przygotowany, aby odpowiedzieć na to samo.

1. Jaki jest główny błąd, który ludzie popełniają, gdy spotykają się online po raz pierwszy?
To pytanie zilustruje pewne wyobrażenie o tym, jak druga osoba postrzega płeć przeciwną. W ten sposób można było uzyskać wgląd w postawę drugiej osoby i jej osobiste przekonania w niektórych ważnych sprawach, takich jak randki i związki.

2. Czego szukasz u faceta/dziewczyny?
Z tym pytaniem jednostka może zdobyć cechy, których druga osoba szuka w towarzyszu.
Należy jednak zwrócić uwagę na to, jak druga osoba próbuje odpowiedzieć na pytanie. Jeśli odpowiedź jest przekazana żartem lub inną próbą humoru, są szanse, że jeszcze nie pomyśleli o odpowiedzi.

3. Czym jest naprawdę udany związek?
Można było uzyskać dobry pogląd na to, jak druga osoba ceni relację. Lepiej byłoby usłyszeć, jak druga osoba udziela odpowiedzi na temat tego, jak dwie osoby zaangażowane w związek powinny ze sobą współpracować w miarę dorastania.

4. Jakie jest Twoje zdanie na temat internetowych serwisów randkowych?
Dzięki temu pytaniu osoba będzie mogła dowiedzieć się, czy druga osoba miała poważne negatywne doświadczenia związane z randkami online, czy na odwrót. Ponadto dzięki odpowiedziom drugiej osoby można się domyślić, czy nadal jest skłonna rozważyć randki online, czy nie.

5. Czy nie udało ci się w ostatnim związku?
Większość ludzi z pewnością obwiniłaby drugą osobę w związku. Inni za bardzo się obwiniają. Lepiej byłoby usłyszeć kilka odpowiedzi, jakby oni (para) w równym stopniu podzielali winę i że po prostu nadszedł czas, aby się rozstać.
Celem zadawania tych pytań jest stworzenie solidnych podstaw poprzez odkrycie rodzaju osobowości i postawy drugiej osoby. Najważniejsze jest utrzymywanie otwartej komunikacji.
Problem z wieloma osobami zaangażowanymi w randki online polega na tym, że większość z nich nie ma pojęcia, jak prowadzić rozmowę. Nie wiedzą, jakie pytania zadać i jak ocenić otrzymane odpowiedzi.

Pamiętaj, że zadawanie pewnych wiarygodnych pytań da ci przewagę i będziesz bardziej pewny siebie, gdy przyjdzie czas na osobiste spotkanie.